אודות

אני מאמינה שבית מעוצב בצורה חלומית, עם חדרים מזמינים ומלאי השראה, הם תוצאה של השילוב הפשוט והטבעי בין נוחות, יופי וסגנון. התשוקה שלי היא ליצור עבורכם, כל פעם מחדש, קולקציה מקורית, מסוגננת ועם אמירה עיצובית, שתהיה בהתאמה מלאה לצרכים, לרצונות וליכולות שלכם. אותה קולקציה שיכולה לשנות ברגע אחד כל חדר בביתכם, אפילו הסטנדרטי ביותר, לעדכני, אופנתי ובעל מראה אלגנטי וחם.

שילוב עוצמתי שיהפוך את השהות שלכם בו לחוויה נעימה, אסתטית ומרגשת. איך אני עושה את זה? באמצעות שילובי צבעים נכונים, טקסטורות מגוונות, דוגמאות יפהפיות וחומרי גלם איכותיים ביותר, החוברים לעיצובים שאי אפשר לעמוד בפניהם. אני עושה שימוש במגוון סגנונות ואפשרויות גימור, כשלעיתים קרובות מוסיפה רקמות מיוחדות, תחרות מחמיאות, עיטורי סאטן עדינים ושילובי בדים יוצאי דופן. את עיקר ההשראה ספגתי בשנות התבגרותי בצרפת.

כיום אני מקפידה להתעדכן באופן קבוע בחידושים העולמיים בתחום עיצוב הבית, שמגיעים בעיקר מבירות האופנה של צרפת, איטליה וניו יורק. בנוסף, כבוגרת תואר שני במנהל עסקים, MBA מאוניברסיטת בן גוריון, והאקדמיה הישראלית לאופנה, אני מביאה איתי ממד נוסף של עומק ובשלות בהבנת הצרכים שלכם ותרגומם לפתרונות מעוצבים. מגוון המוצרים של 'אורית טראוב' כולל מצעים רומנטיים, וילונות מרהיבים, כריות מפנקות, ומוצרי בד משלימים אחרים העשויים כולם באיכות הטובה ביותר.

כל הקולקציות הן בעבודת יד ויוצאות במהדורה מוגבלת ובלעדית. את פיתוח הקו האישי שלי התחלתי ב-2006 עם מתפרה ייחודית שהקמתי בביתי ביהוד. כיום, המותג אורית טראוב צובר קהל גדל והולך של לקוחות נאמנים בארץ, ובחו"ל באמצעות הקולקציות שנמכרות גם ברחבי העולם. בנוסף, נמנים עם לקוחותיי משרדים ואולמות אירועים. צרו איתי קשר, ואשמח לעצב גם לכם את החלום שלכם, ביחד אתכם.

אותה קולקציה שיכולה לשנות ברגע אחד כל חדר בביתכם, אפילו הסטנדרטי ביותר, לעדכני, אופנתי ובעל מראה אלגנטי וחם. שילוב עוצמתי שיהפוך את השהות שלכם בו לחוויה נעימה, אסתטית ומרגשת.

צרו איתנו קשר

אורית טראוב

מדינת היהודים 95
הרצליה
טלפון: 072-2503134
פקס: 072-2503135
מייל: Orit@OritTraub.com

עקבו אחרינו

© כל הזכויות שמורות לאורית טראוב www.orittraub.com.

TOP